top of page

פתרונות מחשוב 

פתרונות ענן

מחשוב הענן ופתרונות הענן הפכו מזה מספר שנים להיות חלק מחיינו. לצד העבודה על מחשוב מקומי, ארגונים בעלי צרכים מיוחדים מוצאים המחשוב הענן פתרון הולם לצרכיהם אם באמצעות מחשוב ענן פרטי, ציבורי או היברידי - משולב.

פתרונות הענן לעסקים של טרוט מותאמים לכל חברה, בכל גודל ובכל מבנה. הפתרון נבנה בהתאמה אישית, לפי צרכי הלקוח. טרוט מספקת ללקוחותיה, בנוסף לשירותי אירוח, תוכננות ייעודיות, מערכות הפעלה, דואר אלקטרוני, סינון דואר אלקטרוני, אבטחת מידע, גיבוי, תמיכה 7X4X24 וכל הנדרש על מנת שתעבדו בראש שקט מבלי להיות מוטרדים על ידי מערכות המחשוב.

אירוח שרתים - לכל צורך הפתרון שלו. באמצעות שירותי אירוח השרתים של חברתנו ניתן לספק באופן מיידי את הצרכים שלכם בכל עוצמת מחשוב נדרשת, סביבת עבודה ותוכנות. שירותי האירוח כוללים גם תמיכה 7X4X24 כך שאנו עומדים לרשותכם לכל צורך שיתעורר.

גיבוי ענן - זקוק לשירותי גיבוי מרוחקים? אצלנו תוכל לקבל אותם באופן מיידי. לגיבויים חשיבות מכרעת במקרה אסון. שירותי גיבוי הענן שלנו יוסיפו לכם גם פתרונות גיבוי מרוחקים גאוגרפית.

לחברתנו פתרונות גיבוי שונים - גיבוי מלא - Image, או גיבוי שינויים, בתדירויות שונות ובנפחים שונים. הכל לפי דרישת והתאמה ללקוח.

הגיבוי מבוצע באופן אוטומטי וכולל מערכת ניטור והתראות הנבדקות על ידי צוות המומחים שלנו מידי יום. ניתן לכלול גם שירותי בדיקה ושחזורים יזומים.

סינון דואר אלקטרוני - רוב הדואר האלקטרוני הנשלח היום בעולם מוגדר כדואר זבל. תופעה זו מעמיסה על קווי התקשורת ועל שרתי הדואר, מציפה את הארגון בוירוסים וסוסים טרויאניים ומבזבזת זמן יקר במיון הדואר המיותר. שירותי סינון הדואר שלנו נותנים מענה מושלם לבעיה זו. אליכם יופנה רק הדואר המסונן תוך צמצום העומס על קווי התקשורת והשרתים וסינון נוזקות שונות.

פתרונות הענן שלנו כוללים שירותים אישיים, שירותי Microsoft Office 365, Microsoft Azure, Google Cloud ו- Amazon Cloud - AWS

פתרונות ענן

ניהול מערכות מידע

טרוט מספקת שירותי ניהול מערכות מידע, מהקצה אל הקצה, ללקוחותיה. זקוקים למנמ"ר - מנהל מערכות מידע? מנהלי רשתות ברמה גבוהה? תמיכה טכנית איכותית ומהירה? ניהול מלא של מערכות המידע? טרוט מספקת פתרונות מלאים ומקיפים ללקוחותיה.​

על מנת לספק פתרון מלא ומקיף לארגון שלכם, אנחנו מספקים גם שירותי ניהול מערכות מידע - מנמ"ר, הכוללים:

 • גיבוש ויישום של מדיניות מערכות המידע בארגון תוך הלימה לאסטרטגיה ולתהליכי העבודה של הארגון.עיצוב אסטרטגיית המחשוב של הארגון.

 • יצירת ערך והורדת עלויות - איתור דרכים חדשות לסייע למשתמשים ולארגון להרוויח מאופן השימוש במידע.

 • הובלת חזון עם תכלית – הובלת חדשנות יחד עם מוחשיות בשטח.

 • התייעלות תוך אפקטיביות.

 • ניהול והובלת תחום אבטחת המידע והסייבר.

 • קביעת נהלים ויישומם.

 • קידום, ייזום, החדרת ויישום חידושים טכנולוגיים.

 • תכנון תוכניות עבודה וניהול תקציבים.

 • ניהול עובדי וספקי מערכות המידע.

 • ניהול התקשרויות ורכש בתחום מערכות המידע.

 • ליווי מנהלי הארגון בקבלת החלטות טכנולוגיות.

 • ועוד.

שירותי ניהול מערכות מידע

פתרונות לינוקס ו- OpenVMS

יש לכם מערכות לינוקס (Linux) או OpenVMS? לנו יש את המומחים!

טרוט הוקמה בשנת 1992 במטרה לתת פתרון הולם, מקיף ומלא יחד עם שירות מהמעלה הראשונה למשתמשי מחשבי Digital המבוססים על מערכות OpenVMS בישראל ובעולם.

כבר בשנת 1992 סיפקנו שירותי System לסביבות OpenVMS על מחשבי PDP, VAX, Alpha והיום על מחשבי Itenium לארגונים רבים במשק ובהם - עיריות, מועצות אזוריות, מועצות מקומיות, גופים פיננסיים ובנקים, משרדי ממשלה ועוד. 

בתחילת שנות ה- 2,000, הקמנו את מחלקת הלינוקס בטרוט. מחלקה שמתחזקת, מפתחת ומנהלת שרתים ותוכנות בסביבה זו.

מחלקת הפיתוח שלנו בטרוט פיתחה פתרונות DR, מערכות וירטואליות, מערכות ניטור והכל תחת מערכת ההפעלה הנפלאה הזו.

גם לינוקס וגם OpenVMS הן מערכות הפעלה אמינות ברמות שלא מוכרות במשק, מוגנות ברמה גבוהה מפני פגעי סייבר ונותנות מענה לכל צורך.

יש לנו הרבה הערכה ואהבה לסביבות עבודה אלו ונשמח לסייע לכם בתחזוקה של סביבות אלה.

פתרונות לינוקס

שירותי אבטחת מידע

בעולם הלוגי אורבים לנו מזיקים רבים כטורף הממתין לטרף.

כל אירוע אבטחת מידע יכול לגרור נזק שעלותו לא תתואר - נזק כלכלי ונזק תדמיתי.

אנחנו נסייע לכם להגן על המידע שלכם על מנת שהטורף יעבור לטרף קל יותר - הדרכת סייבר, סקרי אבטחת מידע, הגדרת נהלים, שימוש בתוכנות ובפתרונות חומרה, אבטחה לוגית ופיזית, ניטור הרשת, גיבויים - הכל על מנת שהמידע שלכם יהיה מאובטח ומוגן.

אבטחת מידע

ניטור מערכות מחשוב

שירותי ניטור מערכות המחשוב שלנו, מבוססים על מערכת קוד פתוח שפותחה על ידינו ומספקת כל מידע נדרש על מחשבי, שרתי וכלל ציוד ה- IT של חברתכם.

יתרון השירות מתבטא בעיקר ביכולת לתפור את המערכת לפי דרישות הלקוח ולנטר כל רכיב וכל ציוד ברשת.

ניטור ציוד ה- IT יתריע מראש על תקלות שעלולות להתפתח ובכך לחסוך תקלות והשבתות שעלותן יכולה להסתכם במחיר גבוה.

 

מערכת הניטור שלנו מותאמת ותפורה לדרישות הלקוח וניתן לקבל באמצעותה כל מידע על מערכות ה- IT שלכם.

ניטור מערכות מחשוב

שירותי מחשוב מנוהלים

אנחנו מספקים שרותי מחשוב ותמיכה כוללים למערכות המחשוב שלכם.

 

שרות זה כולל ביקורים קבועים של מנהל מערכת אצלכם באתר, בהתאם למוסכם והנדרש, וזאת לשם תחזוקה שוטפת ופתרון בעיות במחשבים, התקנת תוכנות ומוצרי חומרה, תמיכה במשתמשים ובבעיות המתעוררות אצלם בעבודתם היומיומית כולל יישום פתרונות חדשים ומתקדמים, הדרכה והטמעה, תחזוקת שרתים, גיבוי ועוד.

 

אנו מודעים לסכנות הטמונות בעבודה ושימוש לא מקצועי ברשתות מחשבים ובכלל זה אי ביצוע גיבויים, פריצות וגניבת מידע באמצעות האינטרנט, נזקים הנגרמים על ידי וירוסים, התקנות לא חוקיות ועוד.

 

כדי לפתור בעיות אלו ועוד חרטנו תחת דגלנו לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר תוך נטילת אחריות על תפעול מערכות המחשוב ונהלי העבודה, הגיבוי ואבטחת המידע של מערכות המחשוב.

שירותי מחשוב מנוהלים
bottom of page